تور آنتالیا
دریافت ویزای تایوان
خدمات وی اف اس
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
فوم و محصولات فومي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :فوميران
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۰:۴۰

كفپوش لاستيكي فوميران توليدپارك هاي

منبع: فوميران

021-33997722-6

 

 

 

 

 

 

كفپوش لاستيكي فوميران توليد شده با استفاده از مرغوب ترين مواد اوليه مي باشد كه جنس آن از قطعات لاستيكي خرد شده و يا گرانول بوده به همين دليل داراي دوام و استحكام بالايي مي باشد. به دليل استحكام و مقاومت بالاي اين كفپوش، مناسب جهت استفاده در فضاهاي باز همچون پارك، فضاي بازي، باشگاه هاي ورزشي و ... بوده زيرا استحكام بالاي آن باعث مي شود تا در اثر برخورد اشيا و ضربه، آسيبي نبيند، در اثر باد و برف و باران تغيير رنگ ندهد و نور آفتاب نيز آن را از بين نبرد.

در زير كفپوش لاستيكي مجراهايي وجود دارد تا در صورت شستشو، آب از زير آن بگذرد. همچنين نوع خاصي از آن كه به كفپوش پايه تخم مرغي معروف است، نيز وجود دارد كه مناسب جهت استفاده در پارك هايي مي باشد كه نياز به آبياري دارند.

اين كف پوش ها در رنگ ها ي متنوع و ابعاد و اندازه هاي گوناگون توليد مي شوند و به دليل سنگين بودن پس از در كنار هم قرار گرفتن روي زمين ثابت مي ماند اما مي توان جهت پايداري بيشتر از پيچ يا چسب مخصوص براي تثبيت آ ها بر روي زمين استفاده نمود.

منبع: فوميران

021-33997722-6

نويسنده :فوميران
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۱:۰۳

كفپوش پاركي محصولي از فوميران مناسب جهت استفاده در پارك ها مي باشد. اين محصول كه از نوع كفپوش لاستيكي مي باشد كفپوشي محكم و مقاوم در برابر عوامل طبيعي همچون باد، باران، آفتاب و همچنين مقاوم در برابر ضربه مي باشد.

https://www.foamiran.com/cache/fck_files/image/mahsoolat/Production-flooring.jpg

كفپوش پاركي ضد آب بوده و در هنگام بارش برف و باران نمي پوسد. همچنين در برابر آفتاب تغيير رنگ و سايز نمي دهد. اين كفپوش ها به قدري محكم مي باشد كه در برابر ضربه آسيبي نمي بينند و تحمل وزن دستگاه هاي موجود در پارك را نيز دارند.

نوع خاصي از اين كفپوش كه پايه تخم مرغي بوده مناسب ترين كفپوش پاركي مي باشد. زيرا زير آن به صورت تخم مرغي بوده كه آب به راحتي از زير آن عبور مي نمايد.

كفپوش پاركي داراي رنگبندي متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف مي باشد.

مشاهده محصول در سايت: كفپوش پاركي

021-33997722-6

نويسنده :فوميران
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۹:۵۸

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_72_%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C%DA%A9-170x128.jpg

كفپوش تاتامي فوميران از بهترين نوع كفپوش تاتامي با كيفيت و ماندگاري بالا، توليد شده با استفاده از فوم هاي مرغوب و بهداشتي مي باشد. اين كفپوش ها كاربردهاي زيادي داشته و قابل استفاده در فضاهاي مختلفي مي باشند كه از جمله آنها مي توان به پارك بازي كودكان، مهد كودك، اتاق كودك و سالن هاي ورزشي اشاره نمود. از ويژگي هاي اين كفپوش مي توان به خاصيت ارتجاعي، رنگبندي متنوع، كيفيت بالا، قابليت نصب، حمل ونقل و شستشوي آسان آن اشاره نمود. كفپوش تاتامي مهدكودك با رنگ هاي متنوع و شاد مناسب با روحيه كودكان بوده و انعطاف پذيري آن باعث حفظ ايمني كودكان مي شود. هم چنين در سالن هاي ورزشي نيز براي حفظ امنيت ورزشكاران از اين كفپوش ها استفاده مي شود. كفپوش تاتامي فوميران داراي خاصيت پازلي مي باشد به اين صورت كه براي نصب با در كنار هم قرار دان كفپوش ها و قفل نمودنشان مي توان آن ها را نصب نمود.

اين كفپوش تاتامي داراي طرح و رنگ متنوع بوده و داراي گواهي استاندارد و گواهي بهداشت مي باشد.

مشاهده محصول در سايت: كفپوش تاتامي

021-33997722-6

[ ۱ ]